امیرحسین محرمخانی|گروه آموزشی هوشیار

گروه آموزشی هوشیار

گروه آموزشی هوشیار سه سال پیش با این هدف که بتونه با شرایط سختی که کنکور برای دانش آموزان ساخته و فضای مافیایی که این روزا براش وجود داره؛ به دانش آموزان تا جایی که می‌تونه کمک کنه و این راه رو واسشون هموارتر و آسون تر کنه تو این سه سال هم سه تا رتبه تک رقمی و کلی رتبه دو رقمی و سه رقمی داشته که همه اینا به واسطه وفاداری گروه به اصل هاشه؛ چه اصل هایی؟ الان بهت میگم اول ببین چه رتبه برتر هایی داشتیم! :

(رتبه برتر هایی که دادیم بنرشون اینجا قرار بگیره)

۱- رتبه برتر بودن مشاورین همه مشاورین ما خودشون رتبه برترن؛ یعنی چی؟ یعنی اینکه وقتی خودشون دانش آموز بودن خیلی خوب از این راه گذر کردن و فیلمشون با پایان خوش همراه بوده؛ پس حسابی چم و خم این راهو بلدن و میتونن کلی کمکت کنن که چجوری بازی کنی! (لینک لیست مشاورین گروه که تو تلگرام گروه هستش) لینک

۲- کنترل کیفیت مداوم مشاورین و رضایت مخاطبین تو بخش پشتیبانی ما؛ دوستان همواره از دانش آموزای گروهمون میپرسن که روند مشاورشون چجوری پیش می‌ره؟ از مشاورشون راضین؟ کجای کار مشکل داره؟ و تمامی موارد رو پیگیری می‌کنن و نمیزارن حتی خم به ابروتون بیاد! نگران نباشیا؛ خب؟

هزینه پایین خدماتی که ارائه می‌دیم به واسطه کم کردن سختی های مسیر کنکور

بچه ها ما گروه هوشیار معتقدیم که انقدری مافیا کنکور شرایط رو برای دانش آموزان و خانواده هاشون با هزینه های صرصام آوری که آزمون ها و کتاب ها و خدمات مشاوره ای و کلاس ها و ... دارن سخت کرده. راستش ما می‌خوایم که تو ذره ای از نظر مالی اذیت نشی و هزینه هامون رو جوری تعریف کردیم که منصفانه ترین قیمتی باشه که در قبال خدماتمون دریافت می‌کنیم و پدر مادرتون اصلا اذیت نشن و سود اصلی رو تویی ببری که میخوای آینده تو به خوشگل ترین نحو ممکن رقم بزنی رفیق!

پشتیبانی ۲۴ ساعته گروه

هر موقع که بخوای به پشتیبانی ما میتونی پیام بدی، کله سحر و صبح خروسخون و ظهر گرم تابستونی و غروب غم انگیز جمعه و شب سرد زمستونی و بامداد تلخ ۱ مهر و ... بچه های خوب مام در اسرع وقت جوابتو میدن و کامل ترین راهنمایی ممکن رو بهت میکنن! (لینک ادمین پشتیبانی تلگرام)

محتواهای رایگان بستر های مجازی گروه( تلگرام و اینستاگرام)

راستی راستی راستی؛ یادت نره ما تو تلگرام و اینستاگراممون هم کلی محتوای مشاوره ای و درسی برات میذاریم؛ از وویس های مشاوره ای بگیر تا آخرین اخبار کنکور که باید بدونی و مصاحبه با رتبه برتر ها و چیزای انگیزشی که بمب انرژیت کنن وقتی درس میخونی. تازه گروه چالش مطالعه و رفع اشکالات درسی با حضور مشاورین خوبمون تو رشته های مختلف هم داریم! راستی اینو درگوشی بزار بهت بگم "جشنواره ها و تخفیف ها و کلی سورپرایز دیگه هم داریم که تو همین بستر ها خبرشو بهت میرسونیم ! " پس دوباره بزار بگم، منتظر چی هستی؟